همزمان با فرارسیدن هفته پژوهش، طی مراسمی از پژوهشگران برتر شهرستان بروجن تجلیل شد

همزمان با فرارسیدن هفته پژوهش، طی مراسمی از پژوهشگران برتر شهرستان بروجن تجلیل شد. در این مراسم که از طرف ستاد گرامیداشت هفته پژوهش با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن و دیگر موسسات آموزش عالی در سالن اجتماعات واحد بروجن برگزار شد و تعدادی از پژوهشگران برتر بخش علمی و صنعتی شهرستان بروجن مورد تقدیر قرار گرفتند.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن در ابتدای آیین تجلیل از پژوهشگران برتر این شهرستان که با حضور جمعی از دانشجویان و دانش آموزان بروجنی برگزار شد، به همه حاضرین خیرمقدم گفت و میزبانی این جمع را توفیق بزرگی برای واحد بروجن دانست.

دکتر احمد بهرامی با بیان اینکه ایران به برکت جمهوری اسلامی جزء 10 کشور برتر دنیا قرار دارد گفت متاسفانه آنچه گاها غافل از آن هستیم فضایل اخلاقی امر پژوهش است.

در ادامه ایشان با اشاره به فضایل امر پژوهش گفت پژوهشگر باید به عنوان یک فریضه الهی کارش را شروع بکند. باید پیش فرض های ارزشی جامعه را مورد توجه قرار بدهد. در جامعه ارزشی جمهوری اسلامی ایران باید ارزش های دینی و ایرانی مورد توجه قرار بگیرد.

ریاست واحد بروجن همچنین از پژوهشگران خواست که در کار خود به پیشینه تحقیقات انجام گرفته توجه نمایند زیرا عدم توجه به این مورد نادیده گرفته شدن زحمات پژوهشگران قبلی را به دنبال خواهد داشت.

در ادامه فرماندار بروجن ضمن ابراز خرسندی از برپایی چنین برنامه ای گفت انسان در تمامی مراحل زندگی خود برای رسیدن راه حل مشکلات در زندگی به دنبال تحقیق و پژوهش است و اگر این پژوهش ها و ابتکارات ما همراه با توجه به علوم فنون نباشد، این مسایل و مشکلات به قوت خود باقی خواهد بود.

سیف اله فیاضی گفت استعدادهای بالقوه دانش آموزان این شهرستان بیانگر این است که با ژرف نگری و پژوهش این استعدادها شکوفا خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه حمایت از پژوهشگران وظیفه همه مسئولین شهرستان است ابراز امیدواری کرد با این اعلام حمایت، خلاقیت در دانشجویان و دانش آموزان عزیز شکوفا شود.

در انتهای این مراسم از دکتر تقی جاودانی،دکتر احمد بهرامی، دکتر سید محمد نوربخش، مهندس بابک کیوانی و مهندس حسن فیاضی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن در سال 93 تجلیل شد.

يکشنبه 7 دى 1393  11:24

تعداد بازديد از اين خبر : 1551
دسترسی سریع

Copyright © 2012-2013 | www.iauboroujen.ac.ir
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن می باشد.